Sprache ändern: PLENDE

Offerte

zurück zur Homepage

Dlaczego warto?

Bo wizja zarabiania w Internecie jest nie tylko kusząca, ale i realna do osiągnięcia.  Pomożemy Ci w tym, w czym jesteśmy najlepsi - dzięki temu Ty staniesz się najlepszy w swojej branży. Wskażemy efekty, jakich możesz się spodziewać. Zrealizujemy najlepsze dla Ciebie działania i pokażemy, jak wpłynęły na Twój biznes w Internecie. Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Twoja konkurencja nie śpi. Kliknij wybraną ofertę w menu bocznym i poznaj jej szczegóły.

Google AdWords

Przedstaw swoją ofertą jak największej liczbie potencjalnych klientów szukających jej w Internecie. Pomożemy Ci w tym. Skonfigurujemy i poprowadzimy najefektywniejszą kampanię linków sponsorowanych Google AdWords w najpopularniejszej przeglądarce internetowej.

Copywriting

Słowa mają niezwykłą moc. To, w jaki sposób przedstawisz swoje produkty i usługi może zaciekawić czytelnika albo… kompletnie go znudzić. Zdecydowanie chodzi Tobie o pierwszą opcję. Operowanie słowem, które przynosi rezultaty. Tym właśnie jest copywriting.

Analiza internetowa

Chcesz aby ponoszone przez Twoją firmę wydatki marketingowe przynosiły jak największe efekty. Monitorując i analizując Twoje działania w Internecie pomożemy Ci badać ich efektywność, wskazywać poziom skuteczności, modyfikować je tak, aby zwrot z Twojej inwestycji był jak najwyższy.

Strony internetowe

Przedstaw swoją firmę, zwiększ zaufanie, poinformuj klientów o swojej ofercie.

Sklepy internetowe de

Zwiększ swoje zyski. Zacznij sprzedawać w nieograniczonym czasem i przestrzenią świecie Internetu.

Wersja mobilna www

Twoja strona na wyświetlaczu smartphona i tabletu.

Reklama graficzna

Przejrzyste i czytelne reklamy graficzne: zainteresuj klienta, zwiększ skuteczność swojej firmy. Wzmocnij oddziaływanie Twoich stron twórczymi reklamami w formie banerów i animacji.

Webusability

Popraw użyteczność Twoich stron internetowych, zwiększając przejrzystość oferty dla odwiedzających ją klientów, efektywność sprzedaży sklepu internetowego.
Grantobiorca: Comluk interactive Łukasz Kłossowski uzyskał wsparcie udzielone w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.5.2 Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu. Wartość grantu: 23 535,33 zł